Čepelkování obočí

PŘEVRATNÁ TECHNIKA ÚPRAVY OBOČÍ

V našem estetickém centru můžete podstoupit žádanou proceduru čepelkování obočí, která vyřeší nedostatky jako symetrii, řídké či příliš světlé obočí.

OKAMŽITÝ A DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝSLEDEK

Pod vedením zkušené specialistky Alesia Rybak se vaše obočí změní k nepoznání a to během pouhých pár desítek minut. Výsledky přetrvávají rok i déle v závislosti na vašem věku a typu pokožky.

ZKRÁŠLOVACÍ PROCEDURA BEZ BOLESTI

Chceme, abyste se na návštěvu našeho studia těšily a neměly z ní zbytečné obavy, proto vám na celou oblast aplikace naneseme lokální anestetika.

 

Objednejte se na zákrok, po kterém bude mít vaše obočí perfektní délku, tvar i odstín.
Objednat se na proceduru

 

Čepelkování obočí je řešením pro každou ženu, která touží po upraveném vzhledu za každé situace

Nejste spokojené s přirozeným tvarem vašeho obočí, jeho barvou či hustotou? To vše lze vyřešit permanentní úpravou obočí, která vás na několik následujících měsíců osvobodí od úpravy obočí za použití dekorativní kosmetiky.

Na naší estetické klinice v Praze cílíme na přirozenost, a proto nikdo nepozná, že je vaše obočí upravené pomocí speciálních pigmentů.

Při úpravě obočí čepelkovou metodou zavádíme pigmenty pomocí speciálního manuálního pera

Chloupky se vykreslují pomocí čepelek, které jsou na konci manuálního pera. Ty zasahují pouze do vrchních vrstev pokožky, díky čemuž je metoda prakticky neinvazivní.

Jednotlivé chloupky se vykreslují samostatně, což umožňuje provést nejen imitaci chybějících chloupků, ale také modelaci nového obočí.

Specialistka pro vás namíchá pigment, který se bude dokonale hodit k vašemu fototypu a barvě vlasů.

Kromě čepelkové metody provádíme i další techniky permanentního make-upu obočí. Chcete své oči ještě více zvýraznit? Nechte si udělat permanentní make-up linek.

 

    Potřebujete poradit? Objednejte se na bezplatnou konzultaci