Permanentní make-up: Pudrové obočí Praha

PRECIZNOST A PŘIROZENOST

Pudrové obočí je inovativní technikou permanentního make-upu, po které bude vaše obočí precizně upravené, ale zároveň bude působit maximálně přirozeně.

OPTIMÁLNÍ TVAR, DÉLKA A HUSTOTA OBOČÍ

Technika stínování nám umožňuje vytvořit jemný i sytější odstín. Jsme schopni imitovat jednotlivé chloupky nebo vytvořit zcela nové obočí.

UNIKÁTNÍ ODSTÍN PIGMENTU

Před zákrokem pro vás vybereme optimální odstín pigmentu dle fototypu a barvy vlasů. Vždy zohledňujeme i vaše přání a výsledný odstín proto přizpůsobujeme vašim požadavkům.

 

Nechte si udělat pudrové obočí na estetické klinice, pro kterou je na prvním místě spokojenost zákazníků a přirozený výsledek.
Objednat na zákrok

 

Metoda pudrového obočí přináší řadu výhod

Specialistka vaše obočí upraví tak, aby vám lichotilo a dokonale se hodilo k vašemu tvaru obličeje. Při tvorbě návrhu vždy vycházíme ze skutečnosti, jak jste zvyklá se líčit. Tečkováním dosáhneme natolik přirozeného efektu, že nikdo ve vašem okolí nepozná, že za sebou máte estetický zákrok.

 

Hlavní důvody, proč podstoupit zákrok právě na naší estetické klinice

  • Máme za sebou roky zkušeností a stovky spokojených zákaznic.

  • Intenzivně pracujeme na profesním rozvoji všech členů našeho týmu.

  • Jsme držiteli všech licencí, které nás opravňují k výkonu všech našich aktivit.

  • Pracujeme s přístroji poslední generace a veškeré jednorázové materiály pořizujeme výhradně u oficiálních prodejců.

  • V průběhu všech zákroků dohlížíme na striktní dodržování hygienických pravidel

Díky technice stínování je obočí precizně upravené, ale zároveň bez nepřirozených kontur

Ostré hrany jsou minulostí, a proto budeme vaše obočí pouze jemně definovat. Po zákroku bude vypadat, jako kdybyste si ho právě dokreslila stínem nebo tužkou. Stejně věrohodného efektu dosáhnete i díky proceduře permanentní make-up linek. Technika stínování nám umožňuje také odstranit asymetrii mezi levým a pravým obočím.

Vaše obočí bude precizně upravené 24 hodin 7 dní v týdnu bez ohledu na okolnosti. Tento efekt přetrvá beze změny rok a dále v závislosti na vašem typu pokožky a věku. Pigmenty vůbec nemění svůj odstín a pouze se postupně snižuje jejich intenzita.

 

 

Objednejte se na techniku stínování a mějte obočí, které za všech okolností vypadá jako právě nalíčené.
Chci pudrové obočí

 

Permanentní make-up pudrového obočí probíhá v následujících krocích

S naší estetickou klinikou v Praze se můžete spojit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zákaznické linky, kde si domluvíme termín procedury. Té vždy předchází i konzultace, při které se seznámíte s celkovým průběhem pudrového obočí a podepíšete nezbytné dokumenty.

Specialistka pro vás připraví unikátní návrh, v rámci kterého vám představí optimální délku, tvar i hustotu. Společně se domluvíte na finální podobě a přejdete k výběru pigmentů. Technika koloristiky nám umožňuje vybrat pro vás jedinečný odstín s ohledem na vaše požadavky, barevný tón pleti, typ i stav pokožky a váš věk.

Nechceme, aby pro vás byla návštěva našeho studia stresující, a proto používáme lokální anestetika, která naneseme vždy před zákrokem a v případě potřeby postup opakujeme i během tvorby pudrového obočí.

Při zákroku používáme přístroj s jehlami a obočí. Zasahujeme jen do svrchních vrstev pokožky a pigment aplikujeme tedy velmi jemně.

Jste specialistkou PMU, která již za sebou má jistou praxi? Přihlaste se na praktický kurz Pudrové obočí bez chyb.

    Potřebujete poradit? Objednejte se na bezplatnou konzultaci