Obočí chloupková metoda

Úprava obočí chloupkovou metodou umožňuje navrátit jeho přirozenou krásu a symetrii. Specialistky naší estetické kliniky v Praze skryjí nedostatky, které ovlivňují nejen váš vzhled, ale také sebevědomí. Výsledkem bude dokonale tvarované obočí, jehož odstín bude plně korespondovat s vaším fototypem a barvou vlasů.

 

Výhody úpravy obočí chloupkovou metodou

 • Odstranění defektů v oblasti obočí (mezery, jizvy apod.)

 • Přirozený vzhled obočí, které se dokonale hodí k tvaru obličeje

 • Získání intenzivního odstínu, který je stabilní

 • Dosažení symetrie mezi levým a pravým obočím

 • Imitace chybějícího obočí nebo jednotlivých chloupků

Výsledek chloupkování obočí je díky použití moderních strojů a postupů maximálně realistický

Vaše okolí nebude mít šanci poznat, které chloupky jsou přírodní a které vznikly pod rukama našich zkušených specialistek. Realistické napodobení je výsledkem použití tenkých jehel, jejichž tloušťka je identická jako přírodní chloupek. Každý chloupek se maluje samostatně a při tom se vždy zohledňuje jejich přirozený směr růstu.

 

Obětujte 60 minut vašeho času a na dalších nejméně 12 měsíců si oddechněte od každodenního líčení obočí.
Objednat se na proceduru

 

Díky technice tetování obočí – chloupkování budete dokonale upravené bez ohledu na situaci a denní dobu

Chcete se cítit sebevědomě doma, v zaměstnání i při sportu, ale zároveň nechcete denně obětovat desítky minut času vykreslování obočí? Permanentní make-up obočí je řešením, které hledáte.

Výsledky procedury přetrvávají 1 – 3 roky dle vašeho věku a typu pokožky. Vaše obočí bude po celou dobu působit maximálně přirozeně, jelikož použité pigmenty nijak nemění svůj odstín a pouze se snižuje jejich intenzita.

Jste praktikující specialistkou PMU a chcete se v dané technice zdokonalit? Přihlaste se na kurz “Microblading obočí bez chyb”.

 

 • Mikropigmentace obočí

  Mikropigmentace obočí

  Mikropigmentace obočí je moderní technika permanentního make-up nebo microblading, která umožňuje navrátit vašemu obočí jeho přirozený vzhled, upravit jeho tvar a objem, přidat hustotu nebo kompletně obnovit oblasti bez obočí.

 • Mikropigmentace rtů

  Mikropigmentace rtů

  Objemné a svůdné rty bez líčení, 24 hodiny denně, 7 dní v týdnu – vybírejte mezi přirozenou technikou Nude a šťavnatými tony barev pomoci akvarelové techniky.

 • Mikropigmentace očí

  Mikropigmentace očí

  Zvýraznění řás, oční linky nebo efekt stínů pomůže dosáhnout mikropigmentace. Vaše oči budou získávat pozornost kdykoliv během dne.

 

  Potřebujete poradit? Objednejte se na bezplatnou konzultaci