Mikropigmentace, Alesia Rybak, Estetické maskování tmavých kruhů pod očima, Estetické maskování tmavých kruhů pod očima, Estetická kamufláž, Kurzy v AR aesthetics

Praktický kurz "Estetická kamufláž tmavých kruhů pod očima"

V centru estetické dermapigmentace AR Aesthetics v Praze 5. června se bude konat praktický kurz "Estetická kamufláž tmavých kruhů pod očima pod vedením naši top specialistky Alesia Rybak. Ještě máme několik volných míst.

Také o výhodách maskování tmavých kruhů pod očima mužete zjistit na našem blogu

Číst dále

Výhody maskování tmavých kruhů pod očima

Moderní život je těžké si představit bez stresu a spěchu. Mezi každodenními stresy není vždy čas na řádný odpočinek a spánek, a svačina za běhu se stala běžnou věcí. Tyto faktory, stejně jako chronická onemocnění a dědičnost ovlivňují stav naší pokožky. Obzvláště trpí kůže kolem očí. Proto jsou tmavé kruhy častými hosty na naší tváři.
Číst dále

Mikropigmentace: mýty a fakta

Permanentní make-up získává stále více fanoušků po celém světě. A není to překvapení, protože vám umožní vypadat dobře a upraveně kdykoli během dne bez jakéhokoli úsilí z vaší strany. Existuje mnoho mylných představ a domněnek spojených s touto procedurou i navzdory její popularitě. V tomto článku si povíme o těch nejčastějších.
Číst dále