Zahuštění obočí

Na naší estetické klinice v Praze si můžete vybrat ze dvou technik permanentního make-upu, které se postarají o optické zahuštění vašeho obočí. Naše specialistky vám poradí, jestli je ve vašem případě lepší microblading nebo pudrová metoda. V obou případech je pro nás prioritou vaše spokojenost a věrohodnost finálního provedení.

 

Chcete si nechat zahustit své obočí? Jsme odpovědí na vaší otázku

  • Naše klinika má za sebou roky úspěšného působení, během kterých pomohla vyřešit estetické nedostatky řady žen i mužů.

  • Působíme v rychle se rozvíjejícím odvětví, a proto se neustále vzděláváme a pružně reagujeme na technologický pokrok, abychom vám mohli nabízet moderní služby vysoké kvality.

  • Pracujeme výhradně s manuálními stroji poslední generace a vysoce kvalitními spotřebními materiály, které nám dodávají ověření prodejci.

 

Objednejte se na zákrok, po kterém bude mít vaše obočí dokonalý tvar i odstín.
Objednat na zákrok

 

Naším zákaznicím nabízíme dvě techniky zahuštění obočí – cena jakou zaplatíte, se teda odvíjí od vaší konkrétní volby

MICROBLADING

Specialistka vykresluje velice jemně jednotlivé chloupky a respektuje při tom přirozený směr růstu přírodních chloupků, aby byl výsledek co nejvíce věrohodný.

Specialistka pracuje s manuálním perem na jehož konci jsou čepelky rozmístěné v optimálním úhlu. Pomocí nich vám vpravuje pigment do horních vrstev pokožky.

PUDROVÉ OBOČÍ

Výsledkem zákroku je jemně definované obočí bez znatelných přechodů a kontur. Intenzita sytosti se uzpůsobuje tomu, jak jste zvyklá se líčit.

Specialistka využívá techniky stínování. Pomocí tečkování vykresluje chybějící chloupky a zvýrazňuje obočí jako celek.

Výsledek zahuštění obočí na naší pražské klinice je ovlivněn především vašimi požadavky

Techniky permanentního make-upu obočí se uplatňují samostatně, ale mohou se i kombinovat. Vše záleží na výchozí podobě vašeho obočí a samozřejmě i na vašich požadavcích.

V případě obou technik se vychází z návrhu, který si před zákrokem schválíte se specialistkou. To stejné platí i o pigmentech, které specialistka vybere po zhodnocení vašeho typu a stavu pokožky. Stejný postup se uplatňuje také u permanentního make-upu rtů.

 

    Potřebujete poradit? Objednejte se na bezplatnou konzultaci