AR Camouflage of Dark Circles under Eyes – PRO

Klinika AR Aesthetics nabízí špičkové individuální a skupinové kurzy estetické kamufláže a permanentního make-upu, s autorizací od Ministerstva Zdravotnictví a Ministerstva Školství ČR. Získejte profesní kvalifikaci a možnost legálně pracovat v ČR a EU s celoevropským certifikátem EUROPASS. Nastartujte svou kariéru s AR Aesthetics – cesta k profesionálnímu úspěchu!

Obecné informace o kurzu estetického maskování tmavých kruhů pod očima

Tmavé kruhy pod očima se staly stálými společníky téměř každého z nás, zejména pokud jde o život ve městě. Ve své touze vypadat dobře i přes náročné tempo života si mnoho klientů našeho centra zvolilo maskování oblasti kolem očí. Tato procedura vás v této oblasti na dlouhou dobu zbaví modrého odstínu, zarudnutí, pavoučích žilek nebo nerovnoměrné barvy kůže, a to bezpečně a bezbolestně. Pokud si také chcete osvojit techniku maskování a zvýšit množství svých klientů, pak je tento kurz určen právě vám.

 

O kurzu

Celková délka kurzu je 7 hodin. Kurz se koná individuálně nebo v malých skupinách.

Kurz je určen pro již praktikující specialisty, kteří si chtějí rozšířit své znalosti v oblasti dermapigmentace a estetické kamufláže.

Školení je prováděno na základě materiálů centra.