Odstranění kruhů pod očima Praha – Estetická kamufláž

Tmavé kruhy pod očima jsou problémem, kterému čelí každá žena a každý muž. Pokud nechcete každý den nanášet na oblast make-upovou bázi, bude pro vás odstranění kruhů pod očima estetickou kamufláží rychlým a efektivním řešením.
Mezi časté příčiny vzniku patří obvykle konstantní stres, chronický nedostatek spánku, únava, céva umístěná příliš blízko u pokožky, tenká pokožka spodního víčka a fyziologické charakteristiky těla. Mnoho z nás se s tímto problémem potýká již od narození nebo během větší části života.

Periorbitální oblast spodního a horního víčka je zesvětlena pomocí estetické dermapigmentace pokožky. Procedura se skládá z velmi lehké aplikace, kdy je speciální kamuflážní pigment vrstvu po vrstvě opatrně nanášen na oblast očních víček. Díky speciální sadě pigmentů, které byly vyvinuty specificky pro tuto proceduru a mají reflexní efekt, finální výsledky zpravidla převyšují i ty nejoptimističtější očekávání: oblast kolem očí září svěžestí a zdravím a nenajdete v ní jediný odstín šedé. Pigment je vybírán tak, aby byl co nejblíže odstínu pokožky, zatímco světlý nádech speciálního korekčního pigmentu nedovolí cévám, aby byly skrz pokožku viditelné. Tmavé kruhy pod očima se tak stanou zcela neviditelnými.

Kamufláž je nanášena velmi lehce a pokožka tak může posléze na slunci získat přirozené opálení, které se nebude odstínem nijak lišit od opálení na zbytku tváře.

Procedura je ideálně prováděna v období, kdy je slunce méně aktivní.

Kdy je odstranění kruhů pod očima nezbytné?

 • Odstranění chronických tmavých kruhů pod očima.
 • Odstranění tmavých kruhů pod očima, které se objevily kvůli změnám spojeným s věkem nebo jiným objektivním změnám v těle klienta a mohou být odstraněny pouze za pomoci kosmetické korekce.
 • Pro eliminaci nutnosti používat pravidelně korekční make-up jako korektor nebo bázi v oblasti očí, kde umocňuje předčasné stárnutí a každodenně pokožku ovlivňuje.

Nechte si tmavé kruhy pod očima odstranit a těšte se z řady výhod:

 • Tmavé kruhy zcela zmizí, tvář získá svěží a odpočinutý vzhled. Efekty procedury jsou přítomny 24 hodin denně 365 dní v roce bez ohledu na čas a místo.
 • Odstranění potřeby používat make-up.
 • Bez nutnosti podstupovat komplexní kosmetické zákroky za účelem odstranění tmavých kruhů pod očima (přístrojová kosmetika, lifting, plazmová terapie, peelingy atp.).
 • Procedura je zcela bezbolestná (použití speciálního lokálně anestetického krému).
 • Estetická kamufláž je bezpečná a rychlá.
 • Průměrná doba trvání je 1,5 hodiny.
 • Výsledný efekt je dlouhotrvající a vydrží 1 až 3 roky (vzhledem k individuálním charakteristikám těla).

Výsledky našeho odstranění tmavých kruhů pod očima:

Fáze procedury:

 

 • 1. fáze

  Úvodní konzultace před procedurou a vyplnění potřebných dokumentů.

 • 2. fáze

  Individuální výběr vhodného pigmentu na základě specifického odstínu pleti klienta.

 • 3. fáze

  Aplikace anestezie
  (lokální ve formě speciálního krému).

 • 4. fáze

  Samotný proces procedury.

 • 5. fáze

  Obecná doporučení pro péči a pokyny.

Vhodná příprava na proceduru

Dodržení podmínek před zákrokem je zárukou hladkého průběhu aplikace a dosažení žádoucích výsledků.

 • 14 dnů před zákrokem a stejně dlouhou dobu po něm by klient neměl užívat antibiotika, v důsledku kterých by tělo mohlo odmítnout vpravený pigment.
 • Minimálně 10 dnů před procedurou je nezbytné přestat s užíváním léků, které ředí krev a rovněž je nutné vysadit vázokonstrikční preparáty.
 • Vyhněte se přímému slunci, neopalujte se a nenavštěvujte solária nejméně 10 dnů před estetickým zákrokem. V opačném případě by specialisté nebyli schopni vybrat vhodný odstín pigmentu a museli byste se objednat na jiný termín, kdy už bude mít vaše pokožka původní tón.
 • Den před procedurou se vyhněte konzumaci alkoholu, kávy, silného čaje a dalších stimulačních nápojů, jako je Coca-Cola, energetické nápoje, Pepsi a další. Neaplikujte pečující produkty o pokožku ani růstová séra na obočí. Nejezte žádná kořeněná jídla. Všechny zmíněné faktory vedou k ředění krve, jež může vést k sekreci lymfy v oblasti, kde mají být odstraněny kruhy pod očima. To by vedlo k obtížím po čas procedury i při následném procesu hojení.
 • Alespoň 2 hodiny před začátkem zákroku nekuřte.

Absolutní kontraindikace

 1. Horečka a zvýšená teplota
 2. Počáteční fáze nachlazení, zánětlivé onemocnění, ARO, IHCD
 3. Astma
 4. Epilepsie
 5. Akutní fáze kteréhokoliv onemocnění
 6. Plastická či chirurgická operace, podkožní infiltrace v období stabilizace (jeden až šest měsíců)
 7. Nádor neznámého původu, který se objevil v místě plánované procedury
 8. Předpoklad vzniku keloidních jizev
 9. Porucha psychického charakteru
 10. AIDS, HIV, Žloutenka
 11. Diabetes mellitus v inzulin-dependentní formě (1. typ)
 12. Krevní nemoci – hemofilie, dekompenzovaný diabetes mellitus, Von Willebrandova choroba
 13. Onkologické onemocnění
 14. Radioterapie / Chemoterapie

Relativní kontraindikace:

 1. Fáze rehabilitace po kosmetické či chirurgické operaci, oslabená imunita
 2. Konzumace alkoholu a užívání vitamínů, doplňků stravy, kortikosteroidů, antikoagulantů, silných antibiotik, retinoidů (prodloužení průběhu hojení a riziko vzniku jizev)
 3. Hypersenzitivita a alergie vůči složkám pigmentu
 4. Akutní dermatóza, psoriáza či dermatitida v místech, kde má být proveden zákrok
 5. Recidivující herpes, který je ve stádiu exacerbace
 6. Těhotenství a kojení v době prvních čtyř měsíců od porodu. Nikdy žádné z klientek nedoporučujeme podstoupit zákrok v období prvního trimestru. Ve druhém a třetím trimestru je zákrok možný pouze u žen, které mají souhlas od lékaře. Další podmínkou je, že u klientky nebude vyžadováno nasazení léků proti bolesti ani anestezie

 

Doporučení k pozákrokové péči

Konečná podoba výsledku je do značné míry ovlivněna dodržením pokynů, které dostane klient od specialisty. Zcela zásadní je dodržení striktních hygienických pravidel.

Po zákroku tohoto typu nenásleduje žádná rehabilitační doba, a je proto možné být okamžitě sociálně aktivní.

 • Po čas prvních 12 hodin po proceduře se mohou v oblasti, kde byl do pokožky aplikován pigment, objevit malé otoky či mírné zarudnutí. Tato reakce je zcela individuální. Pokud dojde k těmto projevům, obvykle do dalšího dne vymizí. Po dvou až třech týdnech dojde k úplnému obnovení pokožky a v té době je možné začít pozorovat konečné výsledky.
 • V průběhu 2 až 3 týdnů po zákroku je doporučováno nevystavovat se přímému ultrafialovému záření, sauně a dalším termálním procedurám.
 • Na hojící oblast nenanášejte v prvních 7 dnech žádný make-up.
 • Všechny potřebné informace a doporučení týkající se pozákrokové péče dostane klient během úvodní konzultace, která předchází proceduře.

Aby bylo dosaženo žádoucí a očekáváné kvality a výdrž dermapigmentace byla prodloužena na maximum je doporučeno absolvovat alespoň jednu korekci a to nejlépe v intervalu 1 – 3 měsíců po prvním zákroku. Bez absolvování doporučených korekcí nelze považovat proceduru za dokončenou.

Kontaktujte nás