Permanentní make-up Praha

Hlavním cílem naší estetické kliniky je podtrhnout Vaši přirozenou krásu. Pomocí permanentního make-upu zdůrazníme Vaše přednosti a skryjeme případné nedostatky. Jsme připraveni Vám pomoci, pokud toužíte po úpravě obočí, rtů a očních linek. Jsme tu pro Vás v případě korekcí i odstranění permanentního make-upu.

Nejdůležitější je pro nás 100% spokojenost našich klientů, proto každý zákrok konzultujeme a k samotné aplikaci přecházíme teprve v momentě, kdy budete s naším návrhem spokojeni.

 

Důvody, proč si k aplikaci permanentního make-upu vybrat právě naší estetickou kliniku

 • Jsme držiteli veškerých licencí a povolení opravňujících naše specialisty k výkonu dané práce.
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. V rámci vstupní konzultace vždy probereme Vaše požadavky a zohledníme je při vytváření návrhu i v rámci aplikace.
 • Při práci používáme pouze vysoce kvalitní přístroje a certifikované pigmenty.
 • Používáme řadu jednorázových pomůcek a nástroje k opakovanému použití prochází přísným sterilizačním procesem.
 • Používáme lokální anestetika vysoké kvality. Nemusíte se obávat žádných injekcí.

 

O našem úspěchu vypovídá řada spokojených zákazníků, která se každoročně zvětšuje.
Objednejte se na nezávaznou konzultaci a zeptejte se našich specialistů na vše, co Vás o zákroku zajímá.
Objednat se na proceduru

 

Permanentní make-up v Praze pro Vás zajišťují naši specialisté, kteří pečlivě vybírají vhodný pigment pro každého klienta a dokážou pozitivním způsobem změnit Váš vzhled

Existuje mnoho technik permanentního make-upu – cena je určena našimi specialisty v rámci úvodní konzultace

Cena permanentního make-upu je stanovena vždy individuálně na základě vybrané techniky a velikosti oblasti vyžadující úpravu. Podstatný vliv na konečnou cenu má i skutečnost, jestli se jedná o první proceduru nebo korekci.
 

 • Mikropigmentace obočí

  Mikropigmentace obočí

  Mikropigmentace obočí je moderní technika permanentního make-up nebo microblading, která umožňuje navrátit vašemu obočí jeho přirozený vzhled, upravit jeho tvar a objem, přidat hustotu nebo kompletně obnovit oblasti bez obočí.

 • Mikropigmentace rtů

  Mikropigmentace rtů

  Objemné a svůdné rty bez líčení, 24 hodiny denně, 7 dní v týdnu – vybírejte mezi přirozenou technikou Nude a šťavnatými tony barev pomoci akvarelové techniky.

 • Mikropigmentace očí

  Mikropigmentace očí

  Zvýraznění řás, oční linky nebo efekt stínů pomůže dosáhnout mikropigmentace. Vaše oči budou získávat pozornost kdykoliv během dne.

Naši specialisté jsou díky technice koloristiky schopni namíchat pro Vás ideální odstín pigmentu s ohledem na barevný tón Vaší pleti a barvu vlasů. Výsledkem je vždy barva, která je ideální pro danou oblast obličeje a zohledňuje Vaše konkrétní požadavky.

Díky zkušenostem našich specialistů ušetříte velké množství času s každodenním líčením očí, obočí i rtů.

 

Permanentní make-up obočí

 • Úprava tvaru, délky i hustoty
 • Rekonstrukce částečně i zcela chybějícího obočí
 • Dorovnání nepravidelností mezi levým a pravým obočím

 

Permanentní make-up rtů

 • Zvýraznění barvy
 • Pozvednutí spadlých koutků
 • Dodání plnosti rtů
 • Optické navýšení objemu
 • Odstranění asymetrií

 

Permanentní make-up očních linek

 • Zvýraznění očí
 • Projasnění pohledu
 • Optické zahuštění řas

 

Odstranění permanentního make-upu

Naši specialisté odstraní permanentní make-up, který je svým výsledkem neuspokojivý pro klienta. Dalším důvodem může být změna odstínu pigmentu na nežádoucí modrou či červenou barvu.

 

Nechte podtrhnout Vaši přirozenou krásu pomocí některé z bezbolestných, sterilních a bezpečných technik permanentního make-upu.
Svěřte se do rukou našich zkušených specialistů ještě dnes!
Objednat se na proceduru

 

Proč je korekce permanentního make-upu nedílnou součástí celé procedury a z jakého důvodu není zahrnuta v konečné částce prvotní aplikace

Cílem procedury je zachovat Váš přirozený vzhled. Není možné dopředu určit z kolika procent vpravený pigment zůstane na pokožce a proto se při první aplikaci volí cesta jemného zvýraznění, po kterém bude Vaše tvář krásnější a i nadále bude působit přirozeně.

 

VÝSLEDNÝ EFEKT PO PRVNÍ APLIKACI JE PŘÍMO ZÁVISLÝ NA DVOU FAKTORECH:

 • Jak tělo přijme pigment
  • Tělo zcela přirozeně pigment odmítá, protože ho vnímá jako cizí látku. Vyhodnotit, z kolika procent pigment zůstal je možné nejdříve 30 dnů od prvotní aplikace.

 

 • Jak budete pečovat o permanentní make-up
  • Ihned po zákroku dostanete doporučení k následné péči. Pokud je nebudete dodržovat a proces hojení se budete snažit jakýmkoliv nevhodným způsobem urychlit, nedosáhnete požadovaného výsledku.

 

Korekční sezení následuje zpravidla 30 dnů od první aplikace. Tato minimální lhůta musí být vždy dodržena, protože jedině tak může být dokončen proces regenerace pokožky a tím může dojít ke zlepšení výsledného efektu.

 

Cena korekční procedury

Korekce není zahrnuta v ceně, kterou zaplatíte za prvotní proceduru. Je to dáno tím, že specialista není schopen dopředu předpokládat, jak bude Vaše tělo reagovat na pigment a jestli budete dodržovat všechny pokyny k péči po zákroku.

Korekce je považována za samostatnou, časově náročnou proceduru, která obvykle zabere stejné množství času jako hlavní procedura.

 

Částka, kterou zaplatíte se vždy odvíjí od aktuálního ceníku v době rezervace termínu.

TERMÍN KOREKTURY OD DATA HLAVNÍ PROCEDURY % Z CENY HLAVNÍ PROCEDURY
V prvních 3 měsících 50
V prvních 3 až 12 měsících 70
Obnovení v období 12 až 18 měsíců 80

 

Seznamte se s jednotlivými fázemi vytváření permanentního make-upu – v ceně není jen samotná aplikace, ale také konzultace se specialistou

ÚVODNÍ KONZULTACE

V rámci vstupní konzultace Vám specialista sdělí, jak celý zákrok proběhne. Podepíšete nezbytné dokumenty a vyplníte vstupní dotazník.

Sdělíte specialistovi Vaše konkrétní požadavky, na základě kterých společně vyberete nejvhodnější techniku provedení.

 

NÁVRH

S ohledem na oblast plánované aplikace a zvolenou techniku pro Vás specialista vytvoří individuální návrh a připraví nákres oblasti vyžadující korekci. Společně naleznete ideální tvar a domluvíte se na finální podobě.

 

VÝBĚR IDEÁLNÍHO PIGMENTU

Specialista vybere odstín pigmentu, který nejlépe odpovídá barevnému tónu Vaší pleti, přičemž zohledňuje také Váš věk, typ pokožky i její momentální stav.

 

NANESENÍ ANESTETIK

Na celou oblast aplikace se nanesou lokální anestetika ve formě speciálního krému.

 

PŘÍPRAVA NA ZÁKROK

Specialista si připraví veškeré nástroje a jednorázové pomůcky, které bude při zákroku potřebovat. Je kladen důraz na sterilitu a Vaši bezpečnost při zákroku.

 

SAMOTNÁ APLIKACE

Délka aplikace se liší v závislosti na oblasti, která vyžaduje korekci. Velkou roli hraje i velikost dané oblasti.

 

DOPORUČENÍ K NÁSLEDNÉ PÉČI

Ihned po zákroku Vám specialista předá doporučení k následné péči. Konečný výsledek je až z 50 % závislý na dodržení veškerých pokynů.

 

Je pro nás důležité, abyste naší estetickou kliniku opouštěli vždy spokojení, proto s Vámi budeme konzultovat jednotlivé kroky a při aplikaci permanentního make-upu zohledníme Vaše individuální požadavky.
Objednat se na proceduru

  Potřebujete poradit? Objednejte se na bezplatnou konzultaci