Každá žena si jistě za poslední roky nejednou položila otázku „Co je permanentní make-up“ a právě z toho důvodu jsme se na ni rozhodli tímto článkem odpovědět a prozradit Vám vše o této moderní technologii líčení. V posledních letech se o ní mluví čím dál tím více a získává si pozornost a přízeň množství žen z celého světa.

V tomto článku jsme pro Vás shrnuli podstatné informace této průlomové techniky, které by Vám měly být známy ještě před tím, než se pro PM rozhodnete. Dozvíte se, na jaké oblasti těla je možné ho aplikovat a jaké důvody jsou nejčastějším motivem. Rovněž jsme se rozepsali i o výdrži a vhodné péči po proceduře. V neposlední řadě se dočtete také o možnostech případného odstranění.

 

Permanentní make-up - co je skryto pod tímto pojmem

Permanentní make-up doplňuje klasické dekorativní líčení. PM představuje časovou úsporu pro ženy, které chtějí být upravené za každé situace, ale zároveň si nemohou dovolit trávit každý den desítky minut nanášením líčidel.

Během zákroku je klientkám zaváděn pigment do horních vrstev kůže. Používají se pigmenty, které byly přímo vyvinuty k těmto účelům – jedná se tedy o zákrok zcela bezpečný a vhodný i pro alergiky. Výsledný efekt je závislý na osobních charakteristikách jedinců, ale obvykle přetrvává rok i déle.