• Vymodelujeme tvar obočí, který vám bude stoprocentně slušet
 • provádíme estetické úpravy obočí a permanentní make up
 • Já i můj talentovaný tým jsme certifikovaní profesionálové, kteří vždy usilují o dosažení perfektního výsledku. Chceme, abyste byly nadšené
 • Ke klientkám přistupujeme individuálně. Naším cílem je sofistikovaná krása, která působí přirozeně
 • Neustále zdokonalujeme naši techniku, zlepšujeme styl a učíme se nové postupy
 • Sledujeme nové trendy v oblasti úprav obočí a následně je se zapálením testujeme v praxi
 • Používáme nejmodernější technologie. Náš salon je krásný a hygienicky čistý
 • Naše práce je nejlepší vizitkou. Spokojené klientky se k nám rády pravidelně vracejí

Tvar obočí je nesmírně důležitý. Nepodceňujte ho!

Vaše obočí je stěžejní bod, který tvoří komplexní dojem. Dokonalá pleť a perfektní make up jsou vám k ničemu, pokud máte nad očima hustý porost, nebo tam naopak nemáte téměř nic. Velmi světlé, nebo tmavé obočí také není ideální. Výsledný efekt nebude takový, jaký očekáváte a jaký si zasloužíte.

Představte si, že je obočí rám. Tento rám doplňuje krásný obraz. Pokud si zvolíte velmi zdobený, odvede pozornost od obrazu. S velmi jednoduchým, nenápadným rámem obraz sice vynikne, ale při pohledu na něj vám bude něco chybět. Stejný dojem vzbuzuje žena s asymetrickým, hustým, tmavým nebo příliš světlým obočím.

Krásná tvář je upozaděna a z obočí se stává rušivý prvek. Přesně takovému efektu se u nás vyhnete. Poradíme vám, jak na obočí, aby lichotilo vašemu typu obličeje a působilo elegantně a hlavně naprosto přirozeně.

 

Přirozené obočí – úprava a modelace

Pokud chcete dosáhnout co nejlepšího výsledku, svěřte se pouze do rukou profesionálů, kteří v prvé řadě vědí, jak vytvarovat obočí. To by měla být naprostá samozřejmost. Závisí na tom, jak modelace dopadne a jaký bude konečný efekt.

My jsme si toho moc dobře vědomi. Proto ke každé naší zákaznici přistupujeme individuálně. Vaše tvář je unikát. Nelze tedy uplatňovat univerzální postupy na všechny stejně.

 

Náš postup

 • Poslechneme si přání a představy klientky a dohodneme se společně na finální podobě.
 • Modelujeme obočí podle tvaru obličeje.
 • Bereme v potaz tvar a velikost vašich očí a nosu.
 • Zohledňujeme také barvu vašich vlasů a odstín pleti.
 • Pokud vás zajímá permanentní make up, poradíme vám, jaký typ zvolit.

Perfektní modelace je tedy vysoce precizní práce, která vyžaduje talent, estetické cítění a také notnou dávku empatie. Nám můžete plně důvěřovat.

Modelace obočí může být pro mnohé krokem do neznáma.

Vysvětlíme vám celý proces krok za krokem a zodpovíme veškeré dotazy.

 

Chcete vědět, jak na dokonalé obočí? Zkuste depilaci voskem

Pomůžeme vám docílit správného tvaru obočí velmi efektivní a přesnou metodou. V našem salonu modelujeme s pomocí vosku. Tato metoda má hned několik úžasných výhod, proto ji všem vřele doporučujeme. Pokud máte alergii na vosk, použijeme klasickou pinzetu.

 

Výhody depilace a tvarování voskem:

 • Procedura je velmi rychlá a precizní. Dokonalé obočí budete mít doslova během pár okamžiků.
 • Voskem odstraníme i nejjemnější a nejsvětlejší chloupky.
 • Zbavíme vás chloupků s kořínky.
 • Při pravidelné aplikaci vosku jsou chloupky jemnější a světlejší.
 • Depilace voskem vydrží déle než odstraňování s pomocí nitě či pinzety.
 • Vaše pokožka bude krásně jemná.

 

Permanentní make up aneb jak si udělat obočí, když téměř žádné nemáte

Krásné obočí nedostane do vínku každá žena. To je prostě fakt, se kterým se ale nemusíte smířit. V případě že vám příroda nepřála, nebo jste si nedopatřením vytrhaly více chloupků, než jste původně zamýšlely, existuje řešení. A sice permanentní make-up.

S jeho aplikací máme dlouholetou praxi. Neusínáme na vavřínech slávy. Neustále na sobě pracujeme a zdokonalujeme se. Používáme nejmodernější přístroje a postupy tak, aby permanentní make up podtrhl vaši přirozenou krásu a zamaskoval nedostatky. Výsledkem je dokonale přirozené obočí. Netvoříme ostré linie ani nepoužíváme příliš tmavé odstíny. Permanentní make up by měl v prvé řadě naprosto nenásilně splynout s obličejem. Nikdo by neměl hned na první pohled poznat, že ho máte.

 

V našem salonu aplikujeme:

 • 3D permanentní make up (pudrové obočí) doporučujeme všem ženám, kterým je vlastní přirozenost. Nejprve vymodelujeme tvar obočí podle obličeje a poté 3D technikou jemně zvýrazníme přirozené linie. Výsledný efekt lze porovnat s obočím, které profesionálně dokreslila vizážistka tužkou nebo stíny. S tím rozdílem, že tento efekt vypadá přirozeněji než líčení a nelze jej rozmazat ani umýt. Vydrží až dva roky.
 • Microbladingem (vláskováním) dokreslujeme doslova “vlásek po vlásku”. Není to tetování. Nemusíte se bát, že by výsledkem byla jednolitá barva nebo ostrá linie, která by působila nepřirozeně. Nevíte, jak správně upravit obočí, nebo s ním každý den doslova po několik dlouhých minut zápasíte? Má asymetrický tvar, nebo na některých místech chloupky úplně chybí? V tom případě je pro vás microblading jako stvořený. Upraví tvar i hustotu. Vláskování můžeme doporučit také ženám s alopecií.

Krásně upravené obočí bez námahy je snem snad všech žen. S pomocí permanentního make upu se tento sen může snadno stát realitou.

 

Permanentní make up je jasnou volbou z těchto důvodů:

 1. Vydrží průměrně 1,5 až 2 roky.
 2. Jste vždy a za každé situace perfektně upravená.
 3. Ušetříte spoustu času. Podle statistik tráví ženy v průměru čtyři dny ročně před zrcadlem. Rannímu líčení věnují ženy v průměru 10 – 15 minut denně. S permanentním make upem byste si mohly třeba po ránu pár minut přispat nebo v klidu vypít kávu.
 4. Ušetříte peníze. Pokud si spočítáte, kolik ročně utratíte za dekorativní a pleťovou kosmetiku, možná vás konečný součet nemile překvapí.
 5. Dodá vám pocit sebevědomí. Ať už půjdete na pracovní schůzku, nebo na rande, budete se cítit svobodně a uvolněně. Odpadnou vám nutné návštěvy toalety, abyste zkontrolovala, jestli se vám pracně nanesený make up nerozmazal. S permanentním máte jistotu, že je vše tak, jak má být. Nic se nesmyje ani nerozmaže.

Pokud je vaším snem krásné a vždy upravené obočí, permanentní make up je trefou do černého.

S námi docílíte perfektního výsledku, který bude přesně odpovídat vašim představám.

 

Poradíme vám, jak změnit tvar obočí

Nevíte, jak upravit tvar obočí a přály byste si ho změnit? Bez zkušeností to ale raději nezkoušejte samy doma. Nemuselo by to dopadnout dobře. Obočí navíc dorůstá až několik týdnů a v některých případech nedoroste vůbec. Takové škody se velmi těžce napravují a v některých případech jsou dokonce nevratné. První modelaci raději nechte na nás. Správné obočí musí hlavně lichotit vaší tváři. Není žádoucí měnit ho dramaticky. Proto se držíme jeho přirozené linie. Vymodelujeme požadovaný tvar a vy ho už pak jen udržujete.

 

Krásné obočí – jak upravit podle tvaru obličeje

Chápeme, že se chcete inspirovat známými osobnostmi a celebritami. Pokud jste stejný typ, nebude v tom problém. Musíme ale zohlednit i další faktory, abychom dosáhli výsledku, který bude slušet právě vám. Obočí pro kulatý obličej nebude slušet hranatému a naopak. V případě, že vámi vybraná osobnost má naprosto jiný typ obličeje, se dohodneme na vhodnějším řešení.

Váš obličej je jedinečný, netrvejte na modelaci, která by mu uškodila.

Objednejte se k nám na odbornou konzultaci.