Permanentní make-up získává stále více fanoušků po celém světě. A není to překvapení, protože vám umožní vypadat dobře a upraveně kdykoli během dne bez jakéhokoli úsilí z vaší strany. Existuje mnoho mylných představ a domněnek spojených s touto procedurou i navzdory její popularitě. V tomto článku si povíme o těch nejčastějších.

Mýtus 1. Permanentní make-up je to bolestivý.

Lidské chloupky začínají růst v hloubce 2 až 2,5 mm na obličeji a 4 až 4,5 mm na zbytku těla. Jehla v moderních přístrojích pro mikropigmentaci proniká pokožkou do hloubky 0,2 až 1 mm (v závislosti na zóně pigmentace). Proto procedura mikropigmentace u mnoha klientů způsobuje menší nepohodlí než vytrhávání obočí. Chcete-li odstranit případné nepohodlí během procedury, specialista na permanentní make-up vám nabídne gel nebo krém pro místní anestezii.

View this post on Instagram

Micropigmentace rtů💋: Lollipop Lips anebo akvarelová technika. Ideální jednolitý odstín a svůdný lesk. ⠀_______________ ⠀ Lips micropigmentation💋: Lollipop Lips or the watercolor technique. A perfect even color and a seductive shine. _______________ ⠀ (+420) 776 781 788 Viber, Telegram, WhatsApp 🇨🇿🇺🇸🇷🇺 ⠀ ⠀⠀ #lips #pusa #microbladingprague #dermapigmentationprague #micropigmentationprague #micropigmentation #dermapigmentation #permanentmakeuplips #permanentlips #rtypraha  #krasnertypraha #pmpraha #permanentnimakeuppraha #ar_aesthetics_prague #ar_portfolio #byAlesiaRybak #naturallipsprague #beautifullips #mikropigmentacertu #lipstattoo #microbladingczech #lipsmicropigmentationczech #workwithlove http://ar-aesthetics.cz

A post shared by AR Aesthetics (@ar_aesthetics_prague) on

Mýtus 2. Permanentní make-up vypadá nepřirozeně.

Průměr jehly pro permanentní make-up je téměř stejný jako tloušťka lidského vlasu. S touto vlastností a speciální formou ostření jehly může specialista kreslit vlásky, které jsou nerozlišitelné od těch skutečných. Mnozí se také obávají, že výsledek mikropigmentace bude vypadat nepřirozeně kvůli špatné barvě. V našem centru je tato varianta vyloučena. Mezi desítkami možností si specialista vybere pigmenty takového odstínu, který nejlépe vyhovuje vaší barvě kůže a vlasů.

View this post on Instagram

🇨🇿Když každý detail je důležitý 👌 vlásky se kreslí ručně, což umožňuje vytvořit velice přirozený vzhled 😍 je těžké rozpoznat skutečné vlásky od namalovaných😊 táto unikátní technika pomáhá zvýraznit přírodní krásu, opravit defekty tvaru obočí a zamaskovat jizvy💋 🇷🇺Когда важна каждая деталь 👌 все волоски прорисовываются вручную, что позволяет создать максимально естественный вид 😍 нарисованные волоски почти невозможно отличить от натуральных 😊 благодаря этой уникальной процедуре можно не только подчеркнуть природную красоту, но и замаскировать пробелы и шрамы на бровях 💋 🇱🇷When every single detail is important 👌 the hair strokes are etched individually, which creates a very natural look 😍 it's really hard to distinguish the natural from the drawn hairs😊 not only does this unique technoq enhance your beauty, but also helps to correct the gaps and scars in the growth of eyebrows 💋 💋——————————— +420776781788 viber,whatsapp, telegram. 🇨🇿🇷🇺🇺🇸 Alesia Rybak ——————————— Na Cecelicce 7, Prague, Czech Republic ——————————— #brows #microbladingprague #dermapigmentationprague #micropigmentationprague #micropigmentation #dermapigmentation #permanentmakeupbrows #permanentbrows #obocipraha #микроблейдинг #микропигментирование #перманентныймакияж #krasneobocipraha #pmpraha #permanentnimakeuppraha #ar_aesthetics_prague

A post shared by AR Aesthetics (@ar_aesthetics_prague) on

Mýtus 3. Permanentní make-up – je to navždy.

Mnozí považují mikropigmentaci a tetování za totéž. Toto tvrzení však není pravdivé. Tetovací pigmenty se zavádí hlouběji do pokožky a mají jiné chemické složení. Obsahují víc neorganických složek, které organismus nevylučuje, a proto v pokožce zůstávají navždy. Užívá se jich, aby tetování po několik letech nevymizelo. Pigmenty pro permanentní make-up obsahují více rostlinných složek, které se z organizmu vylučují a nenechají ani stopu. Efekt permanentního make-upu trvá od 1 do 3 let. Nejrychleji permanentní make-up mizí z oblasti rtů a obočí, jelikož se kůže na těchto místech obnovuje velmi rychle a častěji je také vystavena mechanickému či jinému působení. To, jak dlouho pigment vydrží v pokožce, zaleží na věku, typu pleti a životním stylu člověka.

View this post on Instagram

Výsledek mikropigmentace očních víček. Jasná linie, dokonalá symetrie, bohatá barva.⠀ _____________ The result of an eyelid micropigmentation procedure. A precise line, a perfect symmetry and a saturated colour. Bat your lashes and fly! _____________ (+420)776 781 788 📱, Viber, WtatsApp, Telegram 🇨🇿🇺🇸🇷🇺 ⠀ #eyes #microbladingprague #dermapigmentationprague #micropigmentationprague #micropigmentation #dermapigmentation #permanentmakeup #permanenteyes #ocipraha  #микроблейдинг #микропигментирование #pertmanentnimakeupoci #перманентныймакияж #krasnocipraha #microblading #pmpraha #permanentnimakeuppraha #ARaesthetics #ar_aesthetics_prague #by_AlesiaRybak #microblading http://ar-aesthetics.cz

A post shared by AR Aesthetics (@ar_aesthetics_prague) on

Motto týmu centra dermapigmentace AR Aesthetics – zachovat harmonickou kombinaci krásy a přirozenosti, zvýraznit přírodní přednosti a nenápadně skrýt nedostatky.